Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
19 Mayıs Barselona Turu4 GECE 5 GÜN |
Türk Havayolları ile 4 gece 5 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı 19 Mayıs Barselona Turu
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – BARCELONA (FLAMENKO)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Gezigen turizm kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 07:30’da buluşma.Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1835 tarifeli seferi ile saat 09:30'da Barcelona’ya uçuş.Lokal saat ile 12:20'de Barcelona’ya varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu için hareket. Bu turumuzda; La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli ,Montjuic Tepesi,Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecek yerler arasındadır. Ardından otele transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol gecesi. Geceleme otelinizde.


2. Gün: BARCELONA (GERONA&FIGUERAS(DALI MUZESI)

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirler ile ekstra Gerona & Figueras (Dali Müzesi) turu. Bu turumuzda,önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek.Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.


3. Gün: BARCELONA (PARK GUELL& GOTIK&POBLE ESPANOL)

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı.  İsteyenler ile  ekstra “Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle ” turu. Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle  bu turumuzda, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı , 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız . Geceleme otelimizde.


4. Gün: BARCELONA

Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.


5. Gün: BARCELONA –İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası saat 10:00'da odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin bildirdiği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1836 tarifeli seferi ile saat 13:15’da Istanbul’a hareket. Saat 17:35’de Istanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (Sabiha Gökçen)- Barcelona - İstanbul (Sabiha Gökçen) arası uçak bileti
• Havalimanı – otel – Havalimanı transferleri
• Barcelona’da 4 gece oda kahvaltı konaklama
• Barcelona konaklama vergisi
• Yarım günlük Panoramik Barcelona şehir turu
• Havalimanı ve güvenlik vergileri
• Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
• KDV Dahildir.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize ücreti ve servis bedeli   120 EURO
• Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları.
• Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
• Müze ve ören yerleri girişleri
• SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
• Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar