Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Amsterdam Turu3 GECE 4 GÜN |
Onur Havayolları ile 3 gece 4 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Amsterdam Turu
Ulaşım ONUR HAVAYOLLARI İLE
Vize

Schengen vizesi gerekmektedir..Yeşil pasaporta vize yok.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – AMSTERDAM

Atatürk havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 08.30’da  buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayolları’nın 8Q 371 sefer sayılı uçuşu ile 11.15’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13.55’ de varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Turu bitimi otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Amsterdam gece turu ve yemekli kanal turuna (65 Euro) katılabilirler.  Geceleme otelinizde.


2. Gün: AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam & Yel Değirmeni turuna (50 Euro ) ve Grand Holland turuna katılabilirler (75 Euro) katılabilirler. Eski balıkçı kasabası olan Volendam’da tarihi evler ve liman, küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında dünyaca ünlü peynir fabrikası görülecek yerler arasındadır. Garnd Holland turumuz esnasında Den Haag, maket şehir Madurodam, Rotterdam, Schevningen, ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.


3. Gün: AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Efteling Eğlence Parkı turuna (90 Euro) veya ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge & Brüksel turuna (90 Euro) katılabilirler. Brugges turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Brüksel turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır.   Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelinizde.


4. Gün: AMSTERDAM – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer, Onur Havayollarının 8Q 372 sefer sayılı uçuşu ile 14.55’ de İstanbul’a uçuş. Saat 19.25’de varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

*Onur Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul - Amsterdam – İstanbul uçak bileti
* Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli
*Tercihinize göre seçeceğiniz kategorideki otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
*Alan-Otel-Alan transferleri
* Panoramik Amsterdam şehir turu
* Amsterdam Karşılamalı Türkçe rehberlik hizmetleri

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

*  Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro)
 * Yurt dışı çıkış harcı bedeli
* Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
*  Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
 * Müze ve ören yerleri girişleri
* İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro) 

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar