Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Baştanbaşa Orta Avrupa Turu7 GECE 8 GÜN |
Pegasus Havayolları ile 7 gece 8 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Baştanbaşa Orta Avrupa Turu
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL - BELGRAD - BUDAPEŞTE

Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali Gezigen Tur Kontuarı önünde yetkililer ile saat 7:30’da buluşuyoruz.  Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile 09:30’da Belgrad’a hareket. Saat 10.30’da varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle kısa panaromik Belgrad şehir turunun ardından Budapeşte’ye devam ediyoruz. Budapeşte’ye varışımızı takiben, yapılacak olan şehir turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirler yemekli, içkili, müzikli eğlenceli Çigan gecesi turuna katılabilirler. Geceleme otelde.
Çigan Gecesi Turu: EUR 45.- kişi başı (Yemekli)


2. Gün: BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Esztergom & Visegrad & Szentendre turuna katılabilirler. (ekstra)
Esztergom & Visegrad & Szentendre Turu: EUR 60.- kişi başı ( Öğle Yemekli )


3. Gün: BUDAPEŞTE – VİYANA

Sabah kahvaltımızın ardından Sabah kahvaltısının ardından özel otobüslerimiz ile Viyana’ya hareket. Yolda dileyen misafirlerimiz Bratislava Turuna (Slovakya) katılabilirler.(ekstra) Varışın ardından Viyana şehir turu. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlamento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde otele transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Grinzing Meyhaneleri turlarına katılabilirler. (ekstra). Geceleme otelde.
Bratislava Turu: EUR 30.- kişi başı (Yemeksiz)
Grinzing Meyhaneleri Turu: EUR 50.- kişi başı


4. Gün: VİYANA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra düzenlenecek olan, yarım günlük Mayerling, Seegrotte Baden Şehri turuna katılabilirler. Akşam ekstra konser veya opera izleme imkânı.
Viyana Ormanları Turu: EUR 50.- kişi başı


5. Gün: VİYANA - PRAG

Sabah kahvaltısının ardından özel otobüslerimiz ile Prag’a hareket. Varışın ardından panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde otele transfer ve yerleşme. Akşam, ekstra Vltava nehri üzerinde Tekne Gezisi `ne katılabilirsiniz. Avrupa’nın en uzun nehirlerinden olan Elbe’nin zarif kollarından Vltava’nın kenarında bulunan Kristal şehir olarak adlandırılan Prag’ın akşam ışıklarının yansıması ile oluşturduğu görkemli görüntüsü nehir üzerinde alınacak olan açık büfe akşam yemeğimize bambaşka bir tat katacaktır. Geceleme otelinizde.
Vltava Tekne Turu: EUR 40.- kişi başı (yemekli)


6. Gün: PRAG

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Karlovy Vary gezisi için otelimizden hareket ediyoruz.  (ekstra) Çek Cumhuriyeti ve bütün Avrupa’nın en önemli kaplıcalar merkezi kentine bir gezi yapacağız. Öğle yemeğimiz gezi esnasında alınacaktır. Serbest zamanımızda, Atatürk’ümüzün de 1918 yılında ziyaret ettiği bu rüya kenti ve doğasını daha yakından tanıyabileceğiz. AkşamÇek Gecesi programına katılıyoruz. (ekstra) Çek Cumhuriyeti’nin folklorik kültürünü ünlü Polka’larını daha yakından tanıyacak dans ve eğlencelerle süslü gecede yerel bira (Çek cumhuriyeti biranın anavatanıdır)  ve şarapların katkılarıyla güzel gala gecesi geçirebilirsiniz.
Karlovy Vary Turu: EUR 60.- kişi başı
Çek Gecesi Turu: EUR 65.- kişi başı (Yemek+şov)


7. Gün: PRAG

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ile extra olarak organize edilebilecek olan Terezin turuna katılma imkânı. İkinci Dünya Savaşı’nın Dachau ile birlikte ilk kurulan kamplardan biridir.1962’de İsrail’de yargılanan ve idama mahkûm edilen SS Generali Adolf Eichmann’ın yönettiği ilk kamptır. Bugün müze olarak kullanılan bu kampı gezdikten sonra otele dönüş
Terezin Toplama Kampı Turu: EUR 45.- kişi başı


8. Gün: PRAG - DRESDEN - BERLİN - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltıyor ve Teplice üzerinden Dresden’e hareket ediyoruz. Varışın ardından kısa bir şehir turu ve öğle yemeği molası. Ardından yine özel otobüsümüzle Berlin’e devam ediyoruz. Berlin’e varış ve şehir turu. Ku’damm alışveriş caddesi, Brandenburg Kapısı, Alexanderplatz, CheckPoint Charlie, Adler Caddesi, Generaller Müzesi, Brandenburg görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Berlin Havalmanına hareket. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından tarifeli seferi saat 01:40 ‘da İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir yolculuğun ardından yerel saatle 05.35 ‘de varış.
Not: Dönüş uçağı Pazar gününü Pazartesiye bağlayan gecedir.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Pegasus ile İstanbul-Belgrad gidiş / Berlin -İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti.
• Tüm şehirlerarası transferler
• Yarım Günlük Panoramik Belgrad, Budapeşte, Viyana ve Prag, Dresden ve Berlin Şehir Turları.
• Budapeşte’de 2 gece, Viyana’da 2 gece ve Prag’da 3 gece oda & kahvaltı konaklamalar
• Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti
• Havalimanı vergisi
 

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu: 15.-TL
• Vize Ücreti (İstanbul başvuruları için) : 120.-Eur
• Vize Ücreti (İzmir ve Ankara başv. için) : 135.-Eur
• Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15-Eur
• Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30–Eur
• Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
• Opsiyonel turlar

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar