Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Budva Turu3 GECE 4 GÜN |
Montenegro Havayolları ile 3 gece 4 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Budva Turu
Ulaşım Montenegro Havayolları ile
Vize

Vizesiz

TUR PROGRAMI

1. Gün: ISTANBUL – TIVAT - BUDVA (BOKA BAY)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde saat 06.30’da buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Montenegro Yolları seferi ile saat 08.50’de Tivat a hareket. Saat 10.30’de varışın ardından özel otobüsümüzle Budva’ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 20 dk sürecek yolculuk sonrası Budva da bulunan otelimize varış.Check in işlemleri sonrası otelimize yerleşme. Kısa bir dinlenme sonrası dileyen konuklarımız ile (ekstra) Boka Bay turu için otelden hareket. (45 €).Bu turumuzda öncelikli olarak Tivat şehrini göreceğiz.Daha sonra ferry ile  karşı kıyıya geçip sahili şeridi boyunca eşsiz manzara eşliğinde ilerleyerek Perast şehrini keşfedeceğiz.Buradaki şehir turumuz sonrası teknelerimize binerek ada kilise St George u ziyaret ediyoruz.Daha sonra ise Körfezin en önemli şehri dünyaca meşhur Kotor a ulaşıyoruz.Kotor da yapılacak şehir turu sonrası bu önemli dünya mirası şehrin tadını çıkarabilmeniz için serbet zaman verilecek.Serbest zaman sonrası otobüslerimize binerek Budva ya geri dönüyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


2. Gün: BUDVA ( MOSTAR – POCITEL )

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen tam gün öğle yemekli Mostar-Poçitel turuna katılabilirler (65 Euro).

Mostar – Poçitel Turu: Özel aracımızla otelden ayrıldıktan sonra Bosna Hersek sınır geçişimizi takiben ilk durağımız, bütün tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel olacak. 16.yy.’da Osmanlı tarafından yapılan binaları görüyor ve çok güzel fotoğraflar çekiyoruz. Daha sonra Mostar’a gidiyoruz. Mostar’da yürüyerek yapacağımız turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Koski Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Öğle yemeğini tur sırasında yerel bir restoranda alıyoruz. Alışveriş ve kişisel ihtiyaçlarınız için verilecek serbest zamanın ardından toplanma Budva'ya ve otelimize transfer. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde.


3. Gün: BUDVA (DUBROVNIK)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenen tam günlük Dubrovnik şehir turu yapılacaktır (70 Euro). Hırvatistan'ın Adriyatik sahilinde bulunan, Orta Çağdan kalma tarihi eserleri ile ünlü şehri Dubrovnik’e hareket edilecektir. Varışın ardından yapılacak panoramik Dubrovnik şehir turu esnasında ihtişamlı mimarileri ile Dominican ve Franciscan Manastırları, Avrupa’nın en eski eczanesi, tarihi liman, surlarla çevrili mermer kaplı caddeleri, merdivenleri, birer sanat eseri olan çeşme ve Rector Sarayı ile Katedrali görülecek yerler arasındadır. Kişisel gezi ve alışverişleriniz için serbest zamanın ardından Budva’daki otele dönüş. Alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde.


4. Gün: BUDVA – PODGORICA – ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte Podgorica havalimanına transfer. Pasaport, bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Montenegro Havayolları’nın uçuşu ile 22.00’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00.40’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

. Montenegro Havayolları seferleri ile İstanbul(IST) / Tıvat – Podgorica / İstanbul(IST) uçak bileti,
. Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
. Otellerde yarım pansiyon 3 gece konaklama,
. Alan/Otel/Alan transferleri,
. Panoramik Budva şehir turu,
. Türkçe rehberlik hizmetleri.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

.Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL) .
. Seyahat sağlık sigortası (15 Euro).
. Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
. Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
. Müze ve ören yerleri girişleri,
. Rehber ve şoför bahşişleri

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
..
8 GECE 9 GÜN
UÇAK - GEMİ
1649.00
21.12.2020
16 gece 17 gün