Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Büyük İspanya Turu7 GECE 8 GÜN |
Türk Havayolları ile 7 gece 8 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Büyük İspanya Turu
Ulaşım TURK HAVAYOLLARI İLE
Vize

Schengen vizesi gerekmektedir..Yeşil pasaporta vize yok

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – MALAGA – SEVİLLA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 07.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1305 sefer sayılı uçuş ile saat 09.40’da Malaga’ya hareket. Yerel saat ile 13.10’da varış ve alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Malaga şehir turu. Pablo Picasso’nun doğduğu Malaga şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman), La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi bulunmaktadır. Şehir turu sonrası Sevilla’ya hareket. Varışımızın ardından otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2. Gün: SEVİLLA

Sabah kahvaltısı sonrası Sevilla şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Granada turuna (70 Euro) katılma imkanı. Bu turumuzda Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Elhamra Sarayı ziyaret edilecek, tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Belediye Meydanı görülecek ve Endülüs’ün keyfini çıkaracaksınız. Tur sonrası Sevilla’daki otelinize transfer ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı (55 Euro). Geceleme otelimizde.


3. Gün: SEVİLLA – CORDOBA – MADRİD

Sabah kahvaltısının ardından Cordoba’ya hareket. Varımıza istinaden panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında yapımına 8.yy.’da başlanan ve 10.yy.’da bitirilen Endülüs Emevileri dönemine ait, Batı İslam sanatının en güzel örneklerinden biri olan Dünya’nın üçüncü büyük camisi Cordoba Cami (Mezquita), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor bulunmaktadır. Tur sonrası Madrid’e hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Tur sonrası otele yerleşme. Geceleme otelimizde.

 


4. Gün: MADRİD

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turuna (55 Euro) katılma imkanı. 15 y.y.’a kadar Müslüman, Yahudi ve Hıristiyanların bir arada barış içinde barındığı, UNESCO tarafından açık hava müzesi ve kültür şehri ilan edilen UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Toledo’da, dünyanın en zengin katedrallerinden biri olan ve içerisinde ünlü ressam El Greco’nun orijinal tablolarının da bulunduğu Toledo Katedrali, San Juan de Los Reyes Catolicos Manastırı, San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ile Toledo’nun en eski sinagogu görülecek ve 15. & 16 y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.


5. Gün: MADRİD – VALENCIA – BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası Valencia’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15. y.y. da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Tur sonrası Barcelona’ya hareket. Varışımızın ardından otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 


6. Gün: BARCELONA

Sabah kahvaltısı panoramik Barcelona şehir turu. Turumuzda Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gerona & Figueras turuna (65 Euro) katılma imkanı. Gerona & Figueras turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


7. Gün: BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Andorra Alışveriş & Montserrat turuna (65 Euro) katılma imkânı. Barcelona’nın Kuzeyinde Fransa ve İspanya sınırında Pirene Dağları'nın zirvesinde bulunan küçük prenslik, bölgenin en iyi kayak merkezlerine sahip. Alışveriş meraklılarınca vergi sistemi olmadığı için bir alışveriş cenneti olarak kabul edilen ülkede özellikle elektronik eşya, parfüm ve spor malzemelerini ucuza almak mümkün. Ayrıca gezimizde bir diğer noktamız ise Barcelona Şehri'ni ve Akdeniz'i tepeden gören, Barcelona'nın Sümelası olan Montserrat’a çıkıyoruz. Eskiden sadece keşişlerin tırmanıp münzevi bir hayat yaşadıkları bu zirve şimdilerde bir hac merkezi olarak ziyaret ediliyor ve dağın eteklerinde yaşayan köylüler her gün kendi çiftliklerinden elde ettikleri peynir bal vs. ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyorlar. Buradan şehrin ve Akdeniz'in muhteşem manzarasına bakmaya doyamayacaksınız. Tur sonrası otele dönüş Geceleme otelinizde.


8. Gün: BARCELONA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları TK 1854 sefer sayılı uçuş ile saat 11.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 16.15’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

*Türk Havayolları İstanbul – Malaga / Barcelona – İstanbul uçak bileti,
* Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
* Belirtilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 * Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,
* Malaga, Sevilla, Madrid ve Barcelona panoramik şehir turları,
* Otel vergileri,
* Turist şehir vergileri,
* Türkçe rehberlik hizmetleri.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
* Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
* Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 * Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
* Müze ve ören yerleri girişleri,
* İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri,
* İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro ).

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar