Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Tur

 

Yurtdışı turlarında Gezigen Turizm olarak uzman kadromuzla sizlere 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Dünyanın 65 ülkesinde kendi operasyonlarını düzenleyen Gezigen turizm yurtdışı tur fırsatlarını erken rezervasyonla konuklarına sunuyor. Yurtdışı turlarını dönemsel olarak sitemizden kişi başı büyük indirimlerle almak mümkün. Erken rezervasyon yaptırarak butçenize katkı sağlayın gitmek istediğiniz yurtdışı turunu ucuza alın. Sitemizde düzenli olarak Avrupa dan Afrika ya Uzakdoğu dan Amerika ya kadar çok çeşitli destinasyonlarda ekonomik yurtdışı turları yayınlanmaktadır.Vizesiz yurtdışı turları, Endülüs turları, ispanya turları, vizesiz fas turları, amerika kıta turları, baştanbaşa italya turları, 19 mayıs turları, bayram yurtdışı turları, benelux paris turları, yurtdışı balayı turları, Afrika safari turları, Uzakdogu turları, prag turları, prag gezi notları, hindistan gezi notları, hindistan turları, vizesiz turlar, ucuz yurtdışı turları seçenekleri için gerekli olan link i tıklayınız.

VİZESİZ TURLAR KEYFİNİ ÇIKAR…

 Evraklarını toplamak, vize çilesinden kurtulmak eziyet çekmek istemiyor musunuz? Vizesiz seyahat etmenin keyfini vizesiz turlara katılarak yaşayabilirsiniz.. Dünyanın çok farklı destinasyonlarında vizesiz seyahat imkanı sağlayan vizesiz yurtdışı programlarımız ile Fas turu, Japonya turu, Bangkok turu, pataya turu, Uzakdoğu turları, budva turu, kotor turu, balkan turları, Moskova turu, Beyrut turu, maldiv turları, belgrad turu ve pek yakında kapıdan alınacak vize ile Hindistan turu nu yapabilir tatilinizi keyfe dönüştürebilirsiniz.

Yok ben vize ile seyahat edeceğim İtalya turu, Paris turu, İspanya turu, Barselona turu, Londra turu, Amerika turu, Benelux turu, Amsterdam turu, Endülüs turu ya da vize gerektiren diğer yurtdışı turları programlarından birine katılacağım diyorsanız uzman vize kadromuz bu konuda sizin yanınızda olacak en az evrak ve en hızlı sürede vizenizi almanıza yardımcı olacaktır.. 

Balayı turlarınızı acentamız ile organize edin.. En detaylı tur programlarını dilediğiniz tarihde size özel olarak hazırlayalım. Ekonomik balayı turu için size özel butonu nu tıklayarak bizlerden yardım alabilirsiniz. Maldiv turları, Barselona Kanarya adaları turları, Shyseller, tropikal adalar, Bali turu, Paris turu yada Dünyanın farklı destinasyonlarında size özel balayı paketlerimiz için ofisimizle irtibata geçiniz.

UCUZ UÇAK BİLETİ
Sitemizden ucuz uçak bileti almak artık çok kolay. Uçak butonunu tıklayarak gideceğiniz destinasyonu belirleyin isterseniz tek yön uçak bileti isterseniz çift yön uçak biletinizi hemen satın alın. Türk Havayolları, Lufthansa, Emirates Havayolları ya da diğer dünya havayolları nın tüm biletlerini en uygun fiyatlarla alın, güvenle uçun. 

Lapland Turları

Sayfa: 1 / 0
Sayfa: 1 / 0

LAPLAND HAKKINDA

Laponya olarak da bilinen Lapland, Finlandiya’nın kuzeyinde bulunan bir ildir. Laponya’nın Finlandiya kısmından oluşan ilin, coğrafi açıdan kuzey kısmında Norveç, doğusunda Rusya, batısında İsveç bulunmaktadır. Büyük bir kısmı Kuzey Kutup Dairesinin kuzeyinde kalmaktadır. Yönetim merkezi Rovaniemi’dir. Para birimi Euro olan bölgenin ana dili Fince olmasına karşın genel kullanılan dil İngilizcedir. 

Ormancılık, su enerjisi, ren geyiği yetiştiriciliği ve yaz turizminden gelir sağlanmaktadır. Yüksek dağları, vahşi ormanları, nehirleri, şelaleleri, ren geyikleri ve huski köpeklerinin çektiği kızakları, kuzey ışıkları ve 4000 yıldır İskandinavya Yarımadası'nda yaşayan Sami Irkı ilgi çeken alanlarındandır.

Kutup ikliminin yaşandığı bölgede kış aylarında sıcaklık -50 derecelere kadar düşebilmektedir. Laponya’da güneş, yılda bir kere batmadan doğmaktadır.

LAPLAND’DA GEZİLECEK YERLER

Lapland Turlarında; Noel Baba’nın Köyü (Santa Clauss Village), Buzdan Bar(İce Bar), Ren Geyiği Çiftliği, Sibirya Kurdu Çiftliği, Sauna ve Donmuş Göl(Sauna&Frozen Lake), Kayak ve Kızakla kaymak, Kempsinky Kilisesi, Church Village of Gammelstad, Abisko National Park, Norrbottens Müzesi, Tarih Müzesi gezilecek yerlerdendir.

LAPLAND’DA NE ALMALI

Ren geyiği derisinden yapılmış ürünler bulunmaktadır genelde ancak ahşap süs eşyaları ve bıçaklar bölgenin gözde hediyelik eşyalarındandır. Ayrıca her sene Haziran ayında Tornio’da Kalott Jazz ve Blues festivalleri düzenlenmektedir.