Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Norveç Fiyortları Turu9 GECE 10 GÜN |
Tüm ekstra geziler & 2 akşam yemekli gemi yolculuğu & tüm çevre gezileri dahil…
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Norveç Fiyortları Turu
Ulaşım TÜRK HAVA YOLLARI İLE
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR

TUR PROGRAMI

1. Gün: ISTANBUL – HELSINKI

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 06.00’da hazır bulunulması gerekmektedir. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1761 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.35’te Helsinki’ye hareket. Yerel saat ile 12.05’te Helsinki’ye varış. Varışımızın ardından alanda bekleyen otobüsümüz ile Helsinki şehir turu. Turumuz esnasında; Sibelius Anıtı’nın da bulunduğu Senato Meydanı, Parlamento Meydanı ve Kraliyet Opera Binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.


2. Gün: HELSINKI – STOCKHOLM (GEMİ)

Sabah kahvaltısının ardından Suomenlinna Kalesi turu. Tur sonrası otele dönüş, odaların boşaltılması ve Stockholm’e bizi götürecek gemiye     (Silja Line Cruise) gitmek üzere limana hareket. Saat 17.00’da hareket. Yapılacak sayısız aktiviteyle dolu olan gemide akşam yemeği ve geceleme.


3. Gün: STOCKHOLM

Teknede kahvaltı. Saat 09.30’da Stockholm’e varış ve şehir turu. Turumuz esnasında; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası ve Borsa Binası görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra alışveriş imkanı sunan caddelerde serbest zaman. Geceleme otelinizde.


4. Gün: STOCKHOLM

Sabah kahvaltısının ardından Drottningholm Kraliçe Adası tekne turu. Bu tur esnasında Maeleren Gölü üzerinde tekne ile bir gezinti ardından yerel rehber eşliğinde Kraliyet Sarayı'nın açık olan bölümlerini dolaşılacaktır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.


5. Gün: STOCKHOLM – ÖREBRO – KARLSTAD – HAMAR

Sabah kahvaltısının ardından erken saatlerde özel otobüsümüzle Norveç sınırına Örebro ve Karlstad üzerinden muhteşem güzellikte fyordların arasından Hamar’a uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Akşam saatlerinde Hamar’a varış. Geceleme otelinizde.


6. Gün: HAMAR – LAERDAL – SOGNEFJORD – BERGEN

Sabah 08.30’da Bergen’e hareket. Dünyanın en ünlü fyordlarından biri olan Sognefjord’un karşısındaki Laerdal’a varış. Buradan Kaupanger ve Gudvangen içinden yaklaşık 3 saat süren Sognefjord tekne turuna çıkıyoruz. Gudavangen’den tekrar otobüsümüze binip Bergen’e devam ediyoruz. Geceleme Bergen’de otelimizde.


7. Gün: BERGEN – GEILO

Sabah kahvaltısının ardından Bergen şehir turu. Turumuz sırasında Balık Pazarı Meydanı ve Bergen Brygge Fyord evleri görülecek yerler arasında. Saat 12.30’da Bergen’den ayrılıp Bruravik’ten feribot ile Brimnes’e hareket ediyoruz. Hardanger Doğal Park’ını geçip ünlü Geilo kayak merkezine varıyoruz. Geceleme otelinizde.


8. Gün: GEILO – OSLO – KOPENHAG (GEMİ)

Sabah kahvaltısının ardından saat 08.00’da Oslo’ya hareket. Oslo’ya varış ve şehir turu. Turumuz esnasında; Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı ve dünyadaki en mükemmel yapı olarak bilinen Belediye Sarayı, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Nobel Sergi Sarayı görülecek yerler arasında. Tur sonrası 1 saat serbest zaman. Daha sonra bizi Kopenhag’a götürecek gemiye (DFDS Cruise) gitmek üzere limana hareket. Yapılacak sayısız aktiviteyle dolu olan gemide akşam yemeği ve geceleme.


9. Gün: KOPENHAG

Teknede kahvaltı. Saat 09.30’da Kopenhag’a varış ve Kopenhag şehir turu. Turumuz esnasında Christianborg Kalesi, Amelienborg Kalesi (Kraliyet Sarayı), Küçük Denizkızı,  Avrupa’nın en uzun yaya yolu olan Stroget, Nyhavn Kanalı, ortaçağ borsa binaları, Belediye Binası Meydanı görülecek yerler arasında. Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.


10. Gün: KOPENHAG – ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1786 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.05’te İstanbul’a hareket,  Saat 22.15’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 


Tura Dahil Olan Hizmetler

o Türk Havayolları ile ISTANBUL – HELSINLKI / KOPENHAG- ISTANBUL parkurunda uçak bileti,
o Havalimanı vergileri,
o Seçilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
o Silja Line Cruise’da 1 gece yarım pansiyon konaklama,
o DFDS Cruise’da 1 gece yarım pansiyon konaklama,
o Alan/otel/alan transferleri,
o Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,
o Helsinki – Stockholm ve Oslo – Kopenhag arası gemiyle yolculuklar,
o Helsinki, Stockholm, Hamar, Bergen, Oslo ve Kopenhag’da şehir turları ve tüm ekstra geziler,
o Profesyonel rehberlik ve asistanlık

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro ),
• Zorunlu sigorta ücreti (20 Euro),
• Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
• Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
• Müze ve ören yerleri girişleri,
• Rehber ve şoför bahşişleri.

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar