Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Tur

 

Yurtdışı turlarında Gezigen Turizm olarak uzman kadromuzla sizlere 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Dünyanın 65 ülkesinde kendi operasyonlarını düzenleyen Gezigen turizm yurtdışı tur fırsatlarını erken rezervasyonla konuklarına sunuyor. Yurtdışı turlarını dönemsel olarak sitemizden kişi başı büyük indirimlerle almak mümkün. Erken rezervasyon yaptırarak butçenize katkı sağlayın gitmek istediğiniz yurtdışı turunu ucuza alın. Sitemizde düzenli olarak Avrupa dan Afrika ya Uzakdoğu dan Amerika ya kadar çok çeşitli destinasyonlarda ekonomik yurtdışı turları yayınlanmaktadır.Vizesiz yurtdışı turları, Endülüs turları, ispanya turları, vizesiz fas turları, amerika kıta turları, baştanbaşa italya turları, 19 mayıs turları, bayram yurtdışı turları, benelux paris turları, yurtdışı balayı turları, Afrika safari turları, Uzakdogu turları, prag turları, prag gezi notları, hindistan gezi notları, hindistan turları, vizesiz turlar, ucuz yurtdışı turları seçenekleri için gerekli olan link i tıklayınız.

VİZESİZ TURLAR KEYFİNİ ÇIKAR…

 Evraklarını toplamak, vize çilesinden kurtulmak eziyet çekmek istemiyor musunuz? Vizesiz seyahat etmenin keyfini vizesiz turlara katılarak yaşayabilirsiniz.. Dünyanın çok farklı destinasyonlarında vizesiz seyahat imkanı sağlayan vizesiz yurtdışı programlarımız ile Fas turu, Japonya turu, Bangkok turu, pataya turu, Uzakdoğu turları, budva turu, kotor turu, balkan turları, Moskova turu, Beyrut turu, maldiv turları, belgrad turu ve pek yakında kapıdan alınacak vize ile Hindistan turu nu yapabilir tatilinizi keyfe dönüştürebilirsiniz.

Yok ben vize ile seyahat edeceğim İtalya turu, Paris turu, İspanya turu, Barselona turu, Londra turu, Amerika turu, Benelux turu, Amsterdam turu, Endülüs turu ya da vize gerektiren diğer yurtdışı turları programlarından birine katılacağım diyorsanız uzman vize kadromuz bu konuda sizin yanınızda olacak en az evrak ve en hızlı sürede vizenizi almanıza yardımcı olacaktır.. 

Balayı turlarınızı acentamız ile organize edin.. En detaylı tur programlarını dilediğiniz tarihde size özel olarak hazırlayalım. Ekonomik balayı turu için size özel butonu nu tıklayarak bizlerden yardım alabilirsiniz. Maldiv turları, Barselona Kanarya adaları turları, Shyseller, tropikal adalar, Bali turu, Paris turu yada Dünyanın farklı destinasyonlarında size özel balayı paketlerimiz için ofisimizle irtibata geçiniz.

UCUZ UÇAK BİLETİ
Sitemizden ucuz uçak bileti almak artık çok kolay. Uçak butonunu tıklayarak gideceğiniz destinasyonu belirleyin isterseniz tek yön uçak bileti isterseniz çift yön uçak biletinizi hemen satın alın. Türk Havayolları, Lufthansa, Emirates Havayolları ya da diğer dünya havayolları nın tüm biletlerini en uygun fiyatlarla alın, güvenle uçun. 

Okul Turları

Sayfa: 1 / 0
Sayfa: 1 / 0

YURTDIŞI OKUL TURLARI HAKKINDA
 Son yıllarda eğitim kurumları, öğrencilerinin motivasyonlarını yuksek  tutmak  adına  özellikle eğitim aldıkları branşlar da  dünyada ki gelişmelere örnek teşkil edecek  müze ve araştırma merkezlerini ziyaret etmeye önem vermeye başladı.Tüm bu gereksinmeler ışığında gerçekleştirilen yurtdışı turlarının diğer bir katkısı ise sınıflar ve  öğrenciler arasındaki arkadaşlık duygularını geliştirmek,ortak faaliyet alanlarına katkı sağlamak olmuştur.Gerçekleştirilen tüm yurtdışı turları ise öncesinde detaylı bir çalışmayı zorunlu kılmaktadır.
Hem eğlence hem de eğitimlerine katkı sağlayacak faaliyetlerin beraber planlandığı yurtdışı okul turlarında  programın içeriğinden zamanlamalarına kadar bir çok faktörü titiz ve incelikli bir çalışma sonucunda oluşturmak gerekmektedir. Konusunda uzaman profesyonellerin hazırlamış olduğu yurtdışı tur programları öğrencilere “eğlenerek öğrenmek” felsefesini aşılamaktadır.Böylelikle öğrenciler hem merak ettikleri konuları görerek ve yerinde gözlemleyerek öğrenecekler hem de farklı kültürleri tanıyarak yeni arkadaşlıklar kurabileceklerdir.Rehber öğretmenlerin eşliğinde gerçekleştirilen tematik ağırlıklı programlarımız bahsedilen konular dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Tüm programlarımıza eğitim kurumlarının izni şartı ile öğrencilerimizin aileleri de katılabilmektedir.Tematik içerikli programlarımız veya kamp içerikli programlarımız da  öğrenciler ebeveynlerinin eşliğinde tatillerini geçirebilmektedirler.

Yurtdışı okul turlarımızda öğrencilerimiz farklı ülkelerde ki kendilerine uygun olan müze ve ören yerlerini ziyaret ederken work shop imkanına da sahip olacaklardır.Özellikle almış oldukları yabancı dil eğitimine uygun olan ülkeler tercih edilerek bu ülkelerde pratik yapma ve günlük dil kullanım kabiliyetlerini geliştirme şansını yakalayacaklardır.

Günümüz dünyasında farklı kültürler ile iletişim halinde olmak, şehirleri, dünyaca ünlü müzeleri,araştırma merkezlerini yerinde gözlemleyebilmek kaçınılmaz bir gereksinmedir.Bu gereksinmenin ışığı altında en ekonomik planlama ve en iyi hizmet garantisi altında gerçekleştirdiğimiz yurtdışı okul turlarımızın geri dönüşümlerindeki yüksek memnuniyet yüzdesi bizleri sadece size özel “tailor made” turları da yapmaya teşvik etti.15 yılı aşkın tecrübemiz ile Okulunuza özel tematik içerikli programlar hazırlayabileceğimiz gibi hazır paket programlarımıza da katılım sağlayabilirsiniz.