Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Portekiz Endulus Turu7 GECE 8 GÜN |
Türk Havayolları ile 7 gece 8 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Portekiz Endulus Turu
Ulaşım TÜRK HAVAYOLLARI İLE
Vize

SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR..YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – PORTO

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 09.00’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 1449 tarifeli seferi ile saat 11.35'te Porto’ya uçuş. Yerel saat ile 14.25’te inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Porto şehir turu. Bento İstayonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, tarihi şarap mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi olan Riberia Bölgesi, Tore dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi olan Santa Catarina, Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otele yerleşme ve geceleme.


2. Gün: PORTO - LİZBON

Sabah kahvaltısı sonrası Portekiz’in başkenti Lizbon’a hareket. Varış sonrası Lizbon şehir turu. Turumuzda; Rossio Meydanı, St. Georges Şatosu’nun bulunduğu şehrin tarihi bölümü, Alfama Meydanı, Belem Kulesi, Keşifler Anıtı, Jeronimus Manastırı, Sao Jorge Kulesi ve Alfama görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele yerleşme. Geceleme otelinizde.


3. Gün: LİZBON

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Sintra” turuna katılabilirler (65 Euro). Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra, eşsiz manzarasıyla Cabo da Roca, Atlantik kıyısındaki Cascais balıkçı kasabası ve Estoril görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Lizbon’a otele dönüş ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Fado Gecesi’ne katılma imkanı (70 Euro). Geceleme otelinizde. 

 


3. Gün: LİZBON

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Sintra” turuna katılabilirler (65 Euro). Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra, eşsiz manzarasıyla Cabo da Roca, Atlantik kıyısındaki Cascais balıkçı kasabası ve Estoril görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Lizbon’a otele dönüş ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Fado Gecesi’ne katılma imkanı (70 Euro). Geceleme otelinizde. 

 


4. Gün: LİZBON – SETUBAL – SEVİLLA

Sabah kahvaltısı sonrası Sevilla’ya hareket. Yol üzerinde Setubal şehir turu. Turumuzda sonsuz gibi görünen kumsallarıyla, 110 metre yüksekliğindeki Christo Rei Anıtı ile, Serra da Arrabida Dağları’ndaki muhteşem doğal parkıyla ve lezzetli balıklarıyla meşhur bir Portekiz kenti olan Setubal’i göreceğiz. Tur sonrası Sevilla’ya yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızın ardından otele yerleşme. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı (55 Euro). Geceleme otelimizde.


5. Gün: SEVİLLA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Cordoba turuna katılabilirler (70 Euro). Görülecek yerler arasında yapımına 8.yy.’da başlanan ve 10.yy.’da bitirilen Endülüs Emevileri dönemine ait, Batı İslam sanatının en güzel örneklerinden biri olan Dünya’nın üçüncü büyük camisi Cordoba Cami (Mezquita), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor bulunmaktadır. Tur sonrası otelinize dönüş. Geceleme otelinizde.


6. Gün: SEVİLLA – GRANADA

Sabah kahvaltısının ardından Granada’ya hareket ve şehir turu. Tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Arap Çarşısı, Albaizin semti ve Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan El Hambra Sarayı turuna katılabilirler (45 Euro). Bu turumuzda Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Elhamra Sarayı ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize dönüş. Geceleme otelinizde.


7. Gün: GRANADA – MALAGA

Sabah kahvaltısının ardından Malaga’ya hareket ve şehir turu. Pablo Picasso’nun doğduğu Malaga şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman), La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi bulunmaktadır.


8. Gün: MALAGA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1306 sefer sayılı uçağı ile saat 14.05’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19.15’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

* Türk Havayolları ile İstanbul - Porto / Malaga - İstanbul uçak bileti
* Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
* Seçilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
* Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transferler,
* Porto, Lizbon, Sevilla, Cordoba ve Malaga şehir tanıtım turları,
* Türkçe rehberlik hizmetleri

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),  Yurt dışı çıkış harcı bedeli
* Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
* Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
* Müze ve ören yerleri girişleri,
*İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro ).

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar