Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Portekiz Endulus Turu Türk Havayolları ile7 GECE 8 GÜN | 19 Eylül
Türk Havayolları ile 7 gece 8 gün
699.00 €
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Portekiz Endulus Turu Türk Havayolları ile
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL-LİZBON

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 05.00’te hazır bulunulması. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 1755 tarifeli seferi ile saat 07.35’te Lizbon’a uçuş. Yerel saat ile 10.30’da varışımızı takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Lizbon şehir turu. Turumuzda; Rossio Meydanı, St. Georges Şatosu’nun bulunduğu şehrin tarihi bölümü, Alfama Meydanı, Belem Kulesi, Keşifler Anıtı, Jeronimus Manastırı, Sao Jorge Kulesi ve Alfama görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra serbest zaman, akşam dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Lizbon Gece Turu (35 Euro) katılabilirler. Geceleme otelimizde.


2. Gün: LİZBON

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Porto Turu (90 Euro) katılabilirler. Porto turumuzda görülecek yerler arasında Bento İstayonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, tarihi şarap mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi olan Riberia Bölgesi, Tore dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi olan Santa Catarina, Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista bulunmaktadır.


3. Gün: LİZBON

Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Sintra & Cascais ” turuna katılabilirler (55 Euro). Bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra, eşsiz manzarasıyla Cabo da Roca, Atlantik kıyısındaki Cascais balıkçı kasabası ve Estoril görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Lizbon’a otele dönüş ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Fado Gecesi’ne katılma imkanı (45 Euro). Geceleme otelimizde.


4. Gün: LİZBON – MERİDA – SEVİLLA

Sabah kahvaltısı sonrası Sevilla’ya hareket. Yol üzerinde İspanya’nın tarihi olarak en özel yerlerinden biri olan Merida’da şehir turu. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde bulunan bu şehirde Antik Tiyatro, Romalılar tarafından yapılmış en uzun köprü olan Puente Romano, eski tapınak ve hipodrom kalıntıları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Sevilla’ya yolculuğumuza devam ediyoruz. Sevilla’ya varış sonrası panoramik Sevilla şehir turu yapıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında, Göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Geceleme otelimizde.


5. Gün: SEVİLLA

Sabah kahvaltısı sonrasında, dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek  Endülüs Beyaz Köyler (Pueblos Blancos) turuna katılma imkanı (65 Euro) Arcos De La Frontera; Roma döneminde kurulmuş ve Kurtuba halifeliği döneminde Mağribi kalesine dönüştürülmüştür, labirant sokakları ile tipik beyaz Endülüs kasabasıdır. Görülecek yerler arasında Iglesia de Santa Maria de la Asuncion, Iglesia de San Pedro bulunmaktadır. Ronda; Emevilerin yarım adadan çekilirken İspanyollara en son teslim ettikleri kale olma özelliği taşımaktadır bu nedenle hem İslam hem de Hristiyan dinlerinin etkisi altında kalmış, silinmeyen izlerle bezenmiş olarak göze çarpıyor. Kireç taşından dik bir yarığın iki tarafında büyük bir kayalığın üzerinde kurulmuş ve dünyanın en eski boğa güreşi arenasının bulunduğu tipik beyaz Endülüs köyüdür. Görülecek yerler arasında Casa Del Rey Moro, Palacio Mondragon, Puento Nuevo yer almaktadır. Juzcar; Şirinler Filminin çekildiği Köydür. Şirinler köyü olarak bilinir. Film çekimleri sırasında tüm evler beyazdan maviye boyanmıştır. Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra düzenlenecek Flamenco (55 Euro) turu. Geceleme otelinizde.


6. Gün: SEVİLLA-CORDOBA-GRANADA

Sabah kahvaltısının ardından Cordoba’ya hareket. Varış sonrası Panoramik Cordoba şehir turu. Roma İmparatorluğu döneminde kurulan,
10. YY da İslam devleti himayesinde Avrupa'nın en büyük şehri olan Cordoba' yı keşfediyoruz. Burada görülecek yerler arasında Alcazar De Los Reyes Cristianos, Roma köprüsü yer almaktadır. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Kurtuba Camii-Mezquita turu (25 Euro)  Sonrasında Granada 'ya varış ve otelimize yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra Albaizin ve Sacromonte yerel mahalleler turu (45 Euro). Elhamra sarayının çevresine, Sierra Nevada dağının eteklerinde bulunan Albaicin bölgesinde unutulmaz bir çingene gösterisi izleyecek, gösteriden sonra Granada'nın bu en eski yerleşim yeri olan Sacromonte ve Albaicin bölgesini gezme ve Elhamra sarayını gece ışıklandırılmış şekilde görme fırsatını yakalayacaksınız. Geceleme otelinizde.


7. Gün: GRANADA

Sabah kahvaltısı sonrası  panoramik Granada şehir turu tarihi Endülüs/Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla ve  Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra  düzenlenecek Al Hambra Sarayı turu (45 Euro) Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan saray görülecektir (Harem girişi hariç). Geceleme otelimizde.


8. Gün: MALAGA-İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1306 sefer sayılı uçağı ile saat 14.10’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19.20’de  İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Lizbon (LIS)  / Malaga (AGP)  - İstanbul (IST) uçak bileti,
• Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
• Seçilen kategori otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,
• Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transferler,
• Lizbon,  Merida, Sevilla, Cordoba, Granada ve Malaga panoramik şehir turları,
• Türkçe rehberlik hizmetleri.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

 - Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),
 - Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 - Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 - Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
 - Müze ve ören yerleri girişleri,
 - İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro)
 - İsteğe bağlı şoför bahşişi (kişi başı 5 Euro)

FİYAT TABLOSU

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
19.09.2019 3*** Ve 4**** OTELLER699.00 €949.00 € 699.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
3 - 12 Yaş 649.00 €
-

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
659.00
28.12.2018
7 GECE 8 GÜN
429.00
29.12.2018
3 GECE 4 GÜN
629.00
07.03.2019
7 gece 8 gün