Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Vietnam Kamboçya Turu10 GECE 11 GÜN |
Qatar Havayolları ile 10 gece 11 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Vietnam Kamboçya Turu
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL –DOHA- HANOI

 Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali Qatar Havayolları kontuarı önünde saat 17.30 da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrası saat 20.15 de Qatar Havayolları ile Doha ya hareket. Yerel saatile 01.35 de Doha ya varış.02.25 de Doha dan hareket.


2. Gün: HANOI

Gece uçuşu sonrası yerel saat ile Hanoi’ye varış. Bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Havaalanında bizleri bekleyen araçlarımız ile Hanoi ye hareket. Varışı takiben yapılacak olan şehir turumuzda; Hoan Kiem Gölü, Ly Thai To Büstü, Bgoc Son Tapınağı, Ho Chi Minh Mozalesi, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı, Ba Dinh Meydanı ve Pillar Pagoda’sı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası akşam yemeği için yerel restaurant a geçiyoruz. Akşam yemeği sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.


3. Gün: HANOİ – HALONG BAY (CRUİSE)

Kahvaltın ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay’e hareket ediyoruz Yaklaşık 4 saat sürecek keyifli bir yolculuk sonrası Halong bay limanına varıyoruz. Burada alacağımız hoş geldin kokteyli ve kısa bir brifing sonrası ise küçük teknemize binerek açıkta demirlemiş bulunan gemimize geçiyoruz. Bu geceyi gemide geçireceğiz. Öğle ve akşam yemekleri gemimizde. Gemimiz de inci adası turuna katılabilir yâda verilen yüzme molalarında muhteşem denizin keyfini çıkarabilirsiniz.


4. Gün: HALONG BAY- HANOI – HO CHI MING ( SAIGON)

Sabah kahvaltı sonrası Mağara turunu gerçekleştiriyoruz.12.00 da kamaralamızı boşaltarak limana transfer oluyoruz. Limanda bizleri bekleyen aracımız ile Hanoi havaalanına transfer.18.00 da ki Vietnam Airlines iç hat uçuşu ile Ho Chi Ming e hareket.Varışı takiben akşam yemeğimizi almak üzere yerel restauranta geçiyoruz.Yemek sonrası otelimize transfer.Konaklama otelimizde.İsteyen yolcularımız ile gece turu.


5. Gün: HO CHI MING ( SAIGON)

Sabah kahvaltı sonrası şehir turu için otelden hareket. Şehir turu esnasında Savaş Müzesi, Reunification Sarayı, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali ni  ziyaret edeceğiz. Tur sonrası dileyen yolcularımız ile Cu Chi Tunelleri ni geziyoruz.( ekstra)Vietnam – Amerika savaşında savunma amaçlı gerilla tünelleri olarak kullanılan tüneller savaş süresince bir şehir halini almış. Toplam uzunluğu 250 km den fazla olan tüneller de hastaneler, banyolar, mühimmat depoları nı görmeniz mümkün. Öğle yemeğimizi yerel bir restaurant da alıyoruz. Tur sonrası otelimize dönüş. Akşam yemeği yerel restoran da. Konaklama Ho Chı Mıng (Saigon) otelimizde. İsteyen yolcularımız ile gece turu.


6. Gün: HO CHI MING – MEKONG DELTA- CAİ RANG ( YÜZEN ÇARŞI ) – HO CHI MING

Sabah çok erken saatler de otelimizden ayrılarak Cai Rang a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3,5 saat sürecek yolculuk sonrası Cai Rang a varıyoruz.Vietnamın yiyecek ambarı olan bölgede yerel halkın Sampana dedikleri tekneler üzerinde yaptığı ticaret Dünyanın en renkli görüntülerini bizlere sunuyor. Vietnam ın en karakteristik karelerini fotoğraflayabileceğimiz bu eşsiz turumuz sonrası My Tho ya geçerek Hindistan cevizi şekerlemeleri satan yerel bir imalathaneyi ziyaret ediyoruz.Turumuz sonrası Öğle yemeği için bölgenin en iyi restaurantı na  hareket.Mekong nehrine özel balıklar dan oluşan menümüzü aldıktan sonra Ho Chı Mıng e geri dönüyoruz. Akşam yemeği yerel restaurant da.Konaklama otelimizde.


7. Gün: HO CHI MING – SİEM REAP (ANGKOR WAT)

Sabah kahvaltı sonrası erken saatlerde Havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Kamboçya nın Siem Reap şehrine uçuyoruz. Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası alanda bizleri bekleyen otobüslerimiz ile Angkor Wat tapınağına gidiyoruz.80 hektarlık alana kurulu bu dünyaca ünlü Unesco miras listesinde bulunan tapınağı ziyaretimiz yaklaşık 5 saat sürecek. Bölgenin ikinci büyük tapınağı olan Bayon tapınağı ve Ta Prohmu da göreceğimiz yerler arasında. Turumuz sonrası otelimize transfer. Akşam yemeği yerel bir reataurant da.Konaklama otelimizde.


8. Gün: SIEM REAP

  Sabah kahvaltı sonrası Tonle Sap Gölü turu için otelden hareket ediyoruz. Kamboçya nın en büyük su rezervlerinden biri olan Tonle sap gölü 12.000 km 2 lik bir alanda yer almaktadır. Göl üzerinde yüzen evlerde geleneksel yaşamını sürdüren köylüleri ve yerel halkı görebileceğiniz bu turumuzda Kamboçya nın günlük hayatına ve yaşam tarzına tanık olacaksınız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Akşam yemeği yerel restaurant da. Konaklama otelimizde.


9. Gün: SIEM REAP – PHONOM PHEN

 Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüz ile Phonom Phen e hareket. Phonom Phen e varışı takiben yapılacak olan şehir turumuzda Kraliyet sarayı, Silver Pagoda, Ulusal müze görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam yemeği yerel restaurant da. Konaklama otelimizde.


10. Gün: PHONOM PHEN – DOHA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. 14.00 da Havaalanına transfer. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Qatar Havayolları nın 17.20 uçağı ile Doha ya hareket.00.10 da Doha ya varış.

 


11. Gün: DOHA - İSTANBUL

Yerel saat ile 00.55 de Doha dan hareket. 04.45 de İstanbul Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Qatar Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen– Doha – Hanoi / Phonom Phen – Doha – İstanbul Atatürk Havalimanı uçuşları.

• Vietnam Havayolları ile Hanoi – Ho Chi Ming iç hat uçuşu

• Yerel Havayolları ile Ho Chi Ming – Siem Reap uçuşu

• 4 yıldız Cruise da tam pansiyon 1 gece konaklama

• 4 yıldız otellerde oda kahvaltı konaklama

• Tüm öğle ve akşam yemekleri ( içecekler hariç)

• Her gün araçta verilen kişi başı 2 şişe su

• Programda belirtilen tüm transferler ve şehir turları

• Türkçe rehberlik hizmeti

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Öğle ve akşam yemeklerinde alınan tüm içecekler

• Vietnam ve Kamboçya Vize bedelleri

• Kişisel harcamalar ve otel extraları

• Yurt dışı çıkış harcı 15 TL

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
..
8 GECE 9 GÜN
UÇAK - GEMİ