Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
Vietnam Turu Qatar Havayolları ile6 GECE 7 GÜN |
Qatar Havayolları ile 6 gece 7 gün
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı Vietnam Turu Qatar Havayolları ile
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL –DOHA-HANOI

 Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali Qatar Havayolları kontuarı önünde saat 17.30 da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrası saat 20.15 de Qatar Havayolları ile Doha ya hareket. Yerel saatile 01.35 de Doha ya varış.02.25 de Doha dan hareket.


2. Gün: HANOI

Gece uçuşu sonrası yerel saat ile Hanoi’ye varış. Bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Havaalanında bizleri bekleyen araçlarımız ile Hanoi ye hareket. Varışı takiben yapılacak olan şehir turumuzda; Hoan Kiem Gölü, Ly Thai To Büstü, Bgoc Son Tapınağı, Ho Chi Minh Mozalesi, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı, Ba Dinh Meydanı ve Pillar Pagoda’sı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası akşam yemeği için yerel restaurant a geçiyoruz. Akşam yemeği sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.


3. Gün: HANOİ – HALONG BAY (CRUİSE)

Kahvaltın ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay’e hareket ediyoruz Yaklaşık 4 saat sürecek keyifli bir yolculuk sonrası Halong bay limanına varıyoruz. Burada alacağımız hoş geldin kokteyli ve kısa bir brifing sonrası ise küçük teknemize binerek açıkta demirlemiş bulunan gemimize geçiyoruz. Bu geceyi gemide geçireceğiz. Öğle ve akşam yemekleri gemimizde. Gemimiz de inci adası turuna katılabilir yâda verilen yüzme molalarında muhteşem denizin keyfini çıkarabilirsiniz.


4. Gün: HALONG BAY- HANOI – HO CHI MING ( SAIGON)

 Sabah kahvaltı sonrası Mağara turunu gerçekleştiriyoruz.12.00 da kamaralımızı boşaltarak limana transfer oluyoruz. Limanda bizleri bekleyen aracımız ile Hanoi havaalanına transfer.18.00 da ki Vietnam Airlines iç hat uçuşu ile Ho Chi Ming e hareket. Varışı takiben akşam yemeğimizi almak üzere yerel restauranta geçiyoruz. Yemek sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde. İsteyen yolcularımız ile gece turu.


5. Gün: HO CHI MING ( SAIGON)

Sabah kahvaltı sonrası şehir turu için otelden hareket. Şehir turu esnasında Savaş Müzesi, Reunification Sarayı, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali ni  ziyaret edeceğiz. Tur sonrası alış veriş için serbest zaman. Serbest zaman sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği yerel restoranda. Konaklama Ho Chı Mıng (Saigon) otelimizde. İsteyen yolcularımız ile gece turu.


6. Gün: HO CHI MING – MEKONG DELTA - HO CHI MING

 Sabah kahvaltı sonrası Mekong Delta turu için otelimizden hareket. Yaklaşık 2 saat mesafede bulunan Can Thao ya varışı takiben limanda bizleri bekleyen teknelerimiz ile Mekong adasına geçiş. Burada yapacağımız kısa köy turunda yerel Mekong halkının yaşayışına şahit olacak tropikal meyvelerden ve bölgeye özel içeceklerden tatma fırsatı bulacaksınız.Mekong nehrinde yapacağımız tekne gezisi sonrası limana geri dönüş ve öğle yemeği için bölgenin en iyi restaurantı na  hareket.Mekong nehrine özel balıklar dan oluşan menümüzü aldıktan sonra Ho Chi Ming e hareket.Ho Chi Ming e varış. Serbest zaman. Akşam yemeğimiz yerel restaurant da. Konaklama otelimizde.


7. Gün: HO CHI MING – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman.16.00 da buluşma. Havaalanına transfer. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası 19.45 de Doha ya hareket. 00.10 da Doha ya varış.00.55 de Doha dan hareket. 04.45 de İstanbul Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Qatar Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen– Doha – Hanoi / Ho Chi Ming – Doha – İstanbul Atatürk Havalimanı uçuşları.

• Vietnam Havayolları ile Hanoi – Ho Chi Ming iç hat uçuşu

• 4 yıldız Cruise da tam pansiyon 1 gece Sng konaklama

• 4 yıldız otellerde oda kahvaltı Sng konaklama

• Tüm öğle ve akşam yemekleri ( içecekler hariç)

• He rgün araçta verilen kişi başı 2 şişe su

• Programda belirtilen tüm transferler ve şehir turları

• Türkçe rehberlik hizmeti

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• Öğle ve akşam yemeklerinde alınan tüm içecekler

• Vize bedeli 65 $

• Kişisel harcamalar ve otel extraları

• Yurt dışı çıkış harcı 15 TL

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar
..
8 GECE 9 GÜN
UÇAK - GEMİ