Tur Dönemini Seçiniz
Tur Kategorisi Seçiniz
Tur Takvimi İçin Tıklayın
>>> Tur Takvimi <<<
Otel veya Yer Adı
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Fiyat
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
Arkadaşlarınızla Paylaşın
YILBAŞI ÖZEL İTALYA TURU7 GECE 8 GÜN |
TÜRK HAVAYOLLARI İLE 7 GECE 8 GÜN
0.00
2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI
Tur Programını İndir (PDF)
Tur Tarihleri
Kişi Sayısı
1. Çocuk
2. Çocuk
Turun Adı YILBAŞI ÖZEL İTALYA TURU
Ulaşım
Vize

VİZE GEREKMEKTEDİR.

TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL(SABİHA GÖKÇEN) – MİLANO (COMO GÖLÜ)

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde Gezigentur kontuarı önünde saat 08:00'de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1901 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:50'de Milano'ya hareket. Yerel saate göre 13:00'de varışımızın ardından havalimanında bekleyen özel aracımız ile tüm grubun katılımı şartı ile ekPRstra olarak Como Gölü Turu düzenlenme imkanı. Devamında yapacağımız panoramik Milano şehir turunda; Galleria, Duomo katedrali, Scala Meydanı ve Fortezza görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize hareket. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2. Gün: MİLANO - VENEDİK (GONDOL TURU)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Venedik'e hareket. Varışımızın ardından gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Gondol Turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Geceleme otelimizde.


3. Gün: VENEDİK (BLED GÖLÜ & LJUBLJANA)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Bled Gölü & Ljubljana Turu düzenlenecektir.Turumuzun ilk durağı şiirlere konu olmuş olan Bled gölü. Gezimiz Eski Yugoslavya`nın güçlü şehri, Slovenya`nın başkenti Ljubljana`da devam edecek.Tur bitimi otelimize geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


4. Gün: VENEDİK – FLORANSA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa'ya hareket.Varışımızın ardından Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da yapılacak panoramik Floransa şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio ve Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize hareket.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.


5. Gün: FLORANSA (SIENA & PISA & SAN GIMIGNANO)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Toscana bölgesinin meşhur kasaba ve şehirlerinden Siena & Pisa & San Gimignano Turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


6. Gün: FLORANSA - ROMA (YEMEKLİ ROMA GECE TURU)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve  Başkent Roma’ya hareket;varışımızın ardından yapılacak olan panoramik şehir turunda Colesseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuela Anıtı, Roma Forum, Via Del Corso,Circus Maximus görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Yemekli Roma Gece Turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize hareket ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.


7. Gün: ROMA (NAPOLI & POMPEI)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra tur olarak Napoli ve Pompei Turu düzenlenecektir. Tipik İtalyan şehri olan Napoli ve Vezüv Yanardağı’nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu. Tur bitimi otelimize geri dönüş. Yeni yıl kutlamaları için boş zaman. YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN...Geceleme otelimizde.


8. Gün: ROMA - İSTANBUL(SABİHA GÖKÇEN)

Sabah odaların boşaltılması ve kahvaltı sonrası serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Roma Havalimanı'na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardında Türk Hava Yolları'nın TK1838 sefer sayılı uçuşu ile 12:40'da İstanbul’a hareket. Yerel saate göre 16:05'te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.


Tura Dahil Olan Hizmetler

• Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (Sabiha Gökçen) - Milano gidiş, Roma - İstanbul (Sabiha Gökçen) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti.
• Milano'da 3* yarı merkezi otelde 1 gece, Venedik - San Dona veya Noventa bölgesinde 4* otelde 2 gece, Floransa 3* otelde 2 gece ve Roma'da 3* yarı merkezi otelde 2 gece toplam 7 gece, 8 gün oda-kahvaltı (continental) dahil konaklama
• Havaalanı – Otel – Havaalanı ve şehirler arası transferler
• Panoramik  Milano, Venedik, Floransa ve Roma şehir turları
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
• Venedik Turu'nda Vaporetto ücreti
• Konaklama vergileri
• Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri
• Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki Zorunluluk Sigortasıdır )
• K.D.V dahildir.

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

• İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli 120 EURO
• Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
• bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
• Ekstra turlar
• Ören yeri ve müze girişleri
• Dahil olan hizmetlerde açıkolarak belirtilmemiş tüm hizmetler
• SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
• Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

FİYAT TABLOSU

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı


İlginizi Çekebilecek Diğer Fırsatlar